Які існують вхідні двері: типи та матеріали

Обираючи вхідні двері для приватного будинку чи квартири необхідно врахувати ряд нюансів, що дозволить надалі забезпечити своїй оселі максимальний рівень захисту. До того ж якісні двері мають високий рівень шумо- та теплоізоляції.

Широкий вибір вхідних дверей пропонує фабрика дверей «Cortez», на сайті якої можна підібрати рішення на будь-який смак з гарантією: https://cortez.ua/ua/. Наявність власного виробництва дозволяє виконувати вхідні двері на замовлення. Реалізація товару від виробника дозволяє отримати оригінальну продукцію без націнок.

Які бувають вхідні двері за матеріалами

  • Дерев’яні. Такі вхідні двері виглядають натурально та відмінно вписуються в екстер’єр будинку. Сучасні технології дозволяють виготовляти надміцні двері з розкішними декоративними елементами.
  • Металеві. Їх часто називають броньованими. Це конструкції, які  виготовлені із листа сталі товщиною від 1,5 до 2 мм. Двері можуть бути укріплені ребрами жорсткості, між якими розташовано ущільнювач.
  • Комбіновані. Моделі, які у своїй конструкції мають обидва матеріали та виглядають естетично.

Як розрізнити вхідні двері за класом стійкості

Недорогі вхідні двері I класу захищають оселю від звичайних злодіїв, але не стійкі до використання спеціальних механічних інструментів. Конструкції II класу вже неможливо відкрити за допомогою спецзасобів, але вони вразливі до електроінструменту.

Двері III класу відмінно протистоять фізичній силі, електричному та механічному інструменту. Найвищий ступінь захисту мають броньовані двері IV класу, які забезпечують надійний захист від зловмисників та стрілецької зброї.

Як вибрати вхідні двері для квартири та приватного будинку

Плануючи придбати вхідні двері для приватного будинку варто зупинити свій вибір на конструкції, яка має сертифікати якості та гарантію. Така модель має, як мінімум, два замки різного типу та оснащена міцною надійною фурнітурою. Додатковий захист забезпечують спеціальні броненакладки, які перешкоджають зловмисникам потрапити в дім.

Товщина сталевого листа броньованих дверей має бути від 8 до 10 мм. Така модель забезпечує високі показники звуко- та шумоізоляції. Для квартири цей показник може бути меншим. Дизайнерські рішення на замовлення з декоративними елементами коштуватимуть дорожче, але стануть розкішним доповненням інтер’єру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Как постирать
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: