Як вибрати вакуумний стимулятор?

Як вибрати вакуумний стимулятор?

Навіть ті жінки, які не відчувають оргазм під час інтимної близькості до партнера, можуть отримати неймовірну насолоду, використовуючи вакуумні стимулятори для клітора. Йдеться про секс-іграшки, що створюють відчуття, близькі до справжніх ооральних пестощів. Завдяки безконтактній повітряній технології стає можливим звести до мінімуму рівень шуму під час роботи пристрою. У дизайн сучасних моделей ідеально поєднується компактність та простота. Ви зможете вибрати та придбати зручною доставкою якісний вакуумний стимулятор в онлайн секс шопі Candor Place. Тут є інші секс-іграшки, а також інші товари для сексу. Все зручно розміщено у відповідних розділах, що заощадить час на вибір та доповнить комфорт у пошук.

Вакуумні стимулятори — переваги

Впливаючи на найбільш чутливий жіночий орган – клітор, вакуумний стимулятор дає можливість досягти оргазму жінці швидко та яскраво. З явних переваг сміливо можна виділити:

 • відсутність впливу на чутливість клітора;
 • можливість отримувати задоволення без дискомфорту завдяки безконтактному впливу;
 • наявність додаткової функції вібрації в деяких моделях, що гарантує сильніші та яскравіші відчуття.

Вакуумний стимулятор: як обрати? Варто заздалегідь розібратися в цьому питанні ще до того, як ви приступите до вибору відповідної моделі стимулятора.

Для кого підійдуть вакуумні стимулятори

Вакуумні секс-іграшки користуються величезною популярністю. Вакуумні стимулятори підійдуть для тих, хто:

 • не відчуває задоволення, використовуючи класичні вібратори;
 • хоче випробувати нові яскраві відчуття;
 • хоче вибрати іграшку для мастурбації, при цьому не хоче сильних вібрацій.

Вакуумні стимулятори різні за видами, функціоналом. І для кожного знайдеться потрібна модель. Види вакуумних стимуляторів вирізняються своїми особливостями. Розібравшись у цій інформації, ви впевнено зможете приступати до вибору моделі, що підходить під ваші бажання.

На сайті candorplace.com представлені різноманітні товари для сексу. І зробити вибір можна комфортно та швидко, зазирнувши у відповідний розділ.

Вакуумний стимулятор — на відміну від інших видів вібраторів

Різниця між вакуумними та іншими видами вібраторів полягає в наступному:

 • безконтактна дія, не стикаючись з клітором;
 • наявність мембрани – через неї створюється вакуум;
 • безшумність роботи.

Крім того, тут виключено звикання, зберігається чутливість клітора.

Вибір вакуумного стимулятора – на що звернути увагу

Вибір вакуумного стимулятора – на що звернути увагу

Як правильно вибрати вакуумний стимулятор ви зможете розібратися, вивчивши інформацію про види, ознайомившись із характеристиками. Тут варто звернути увагу на деякі значущі критерії:

 • зовнішні характеристики;
 • функціонал та режими;
 • вартість.

Важливо вибирати стимулятор під свої смаки та уподобання. Для цього виробники створюють секс-іграшки, що відрізняються дизайном. Чим більше режимів та функцій у стимуляторі, тим більше можливостей для експериментів. Можна підібрати потрібний ритм і темп, а також силу всмоктування.

Також слід звернути увагу на матеріал, з якого виконано вакуумний стимулятор. Він має бути гіпоалергенним. Медичний силікон – ідеальне рішення.

Вакуумний стимулятор має бути стійким до потрапляння води. І звичайно, значимий комфорт управління, якість складання. У сучасних моделях можливі насадки, які є різними за впливом. Крім того, варто виділити і приємний запах, що говорить про якість стимулятора. Безшумність та можливість заміни акумулятора – значні аргументи при виборі.

У секс-шопі онлайн Candor Place представлені якісні товари в широкій різноманітності. Тому легко можна буде зробити правильний вибір та замовити з безпечною доставкою.

 

Как постирать
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: