Як підібрати кондиціонер для прання

Білизна може бути не тільки чистою, але й дуже приємною на дотик, залишати враження затишку, доглянутості. Для цього потрібно використовувати не тільки пральний порошок та обирати правильну програму машинки для певного типу тканин.  Кондиціонер для білизни може суттєво покращити процес, доглянути за речами. Але потрібно розібратись, що саме входить до його завдань та який обрати.

Кондиціонер чи ополіскувач

Ці засоби часто плутають між собою. Це не критично, вони спрямовані на ті самі функції, та працюють на різних етапах під час прання. Кондиціонер може застосовуватись одночасно у процесі, а ось ополіскувач – тільки наприкінці. Ці засоби від Гал Еко Трейд оптимально доповнюють вплив гелю чи порошку, заливаються у відсік контейнеру пральної машини. Далі техніка забирає рідину у потрібний час. Додавання кондиціонеру та ополіскувачу допомагає захистити тканину, покращить стан, вигляд після прання та сушіння.

Ополіскувач варто використовувати, коли:

  • Вода занадто гаряча для білизни;
  • Режим не відповідає характеристикам матеріалу (особливо тім господарям, які не займаються сортуванням речей, перуть все разом, а програму вибирають приблизно або навмання);
  • Жорстка вода;
  • Високі оберти у процесі віджиму на делікатних тканинах;
  • Середня або низька якість пральних засобів.

Склад та принцип роботи

Основними компонентами виступають поверхнево-активні речовини. Вони створюють захисний шар, перешкоджають потраплянню бруду у волокна, молекул неприємних запахів. Вигляд одягу довше зберігається завдяки тому, що волокна менше стираються.

Для кондиціонерів властиві:

  • Знімає статику. Речі не електризуються, тому можна забути про потріскування, раптові «удари струмом» при зніманні або контакті з предметами, задирання та інші неприємності;
  • Сушіння більш швидке, безпечне. Захисна плівка не дає накопичуватись зайвій вологі, речі зберігають її рівно стільки, скільки потрібно, не пересушуються;
  • Зменшення впливу ультрафіолету. Колір менше вигоряє, не блідне, не змінюється;
  • М’якість. Завдяки підтриманню рівня вологи, тканина піддатлива, м’яка, не зминається, не натирає;
  • Антибактеріальний ефект. Спеціальні речовини дезінфікують, відлякують кліщів, комарів, інших комах.

Кондиціонери мають численні переваги, тому не варто нехтувати додаванням під час прання. Засоби можна використовувати для будь-яких виробів, багато чого залежить від типу.

Ви можете обрати засоби з вибілювальними властивостями, що імітують накрохмалювання. Сорочки, постільна білизна, скатертини — найпоширеніші речі, яким потрібен кондиціонер. Товари нашого виробництва гарантують відмінну якість прання та догляду за білизною. Ви зможете насолоджуватись відмінною якістю засобу, його свіжістю та ефективною якістю.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Как постирать
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: