Варіанти, як носити накладний хвіст натуральний

Накладні натуральні хвости з кріпленням на резинці або стрічці можна використовувати соло, а також задіяти у складніших зачісках і плетіннях, яких саме розглянемо нижче. Тим, хто ще не знаєте, де купити якісний натуральний хвіст, рекомендуємо заглянути в каталог інтернет-магазину Zirkova: https://zirkova.com.ua/ua/g477993-shinony-hvosty.

Накладний натуральний хвіст із декоративним плетінням

Даний варіант використання натурального накладного хвоста найбільш поширений і легко здійсненний. Зберіть всю масу свого волосся у високий хвіст і зафіксуйте щільною резинкою в колір. Якщо натуральний хвіст має кріплення за допомогою резинки, нахиліть голову вниз, розташуйте хвіст так, щоб він лежав на руці і оберніть резинку кілька разів. Якщо накладний натуральний хвіст фіксується за допомогою стрічок, навколо основи закріпіть шпильки із зубчиками, оберніть стрічкою та зав’яжіть її під хвостом. Відокремте пасмо волосся і заплетіть кіску, перший оберт навколо хвоста робіть під ним, кінчик зафіксуйте невидимкою. Декоративна кіска може бути класичною, французькою або на кшталт «риб’ячого хвоста». Масу волосся, яка залишилася у хвості, можна оформити легкими хвилями за допомогою плойки діаметром 25 мм.

Оригінальним доповненням до хвоста може стати пара тонких кісок з декоративними бусинами, кільцями або пір’ям на кінцях. В даному випадку волосся в хвості краще залишити прямим.

Плетіння із накладного натурального хвоста

Натуральний накладний хвіст можна використовувати для створення різних простих та складних плетінь. У таких зачісках основу хвоста можна не закривати або декорувати досить широкою хусткою. Найбільш просте з плетінь — об’ємна коса з витягнутими петельками. При плетінні зовнішній бік бічних петельок розтягуйте горизонтально. Це зробить їх більш плоскими, легкими та ажурними. Для збереження форми таку косу рекомендується побризкати лаком сильної фіксації.

Накладний натуральний хвіст можна використовувати для створення пучка з косою. 2/3 всієї маси волосся оформіть у пучок за допомогою перукарського бублика. Для цього просмикніть в нього кінчик хвоста і накручуйте доти, поки бублик не виявиться в основі. Решту заплетіть в косу і оберніть навколо. Кінчик закріпіть невидимкою. Якщо коса вийшла досить об’ємною, додатково зафіксуйте її 3-4 довгими шпильками.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Как постирать
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: