Шарф чи палантин? Яка різниця та що обрати

Шарф та палантин — це два різні аксесуари, які мають бути в модному арсеналі жінки, адже вони створюють різний ефект в образі та мають різне призначення. Роздумуючи над тим, що вибрати шарф чи палантин, варто визначити поняття цих двох предметів. І шарф, і палантин виглядають схоже. Це великі полотна тканини, які обертають навколо шиї та плечей. Різниця полягає лише в розмірі аксесуарів, адже шарф вузький та короткий, а палантин широкий та може мати довжину до 2 метрів. Обидва вироби добре поєднуються з головними уборами. До них можна купити шапку жіночу недорого, модну кепку, капелюх з каталогу LuckyLook.

Особливості шарфів та як їх носити

Шарф асоціюється з зимовим образом. В ньому виникає потреба лише тоді, коли на вулиці стає холодно та морозно, тому необхідно добре утеплити шию. Оскільки призначення шарфа полягає в захисті від морозу та вітру, він виготовляється з теплих матеріалів.

  • Вовна. Часто можна зустріти вироби з тонкої вовни або пряжі крупної в’язки. Такі шарфи носять поверх одягу, огортаючи комір куртки чи пуховика. Виріб надає об’єму образу, це актуальний тренд кількох останніх сезонів.
  • Бавовна. Така модель не має великого об’єму, легка, більш приємна на дотик. Тонкий короткий шарф можна обернути навколо шиї під верхнім одягом так, щоб він ледь виглядав з-під коміра.
  • Шовк. Це тонкий делікатний варіант шарфа, який служить прикрасою жіночого образу. Елемент вишуканий та цікавий, й носиться разом із пальто, тренчем, жакетом.
  • Синтетичні волокна. Такі шарфи приваблюють цікавими кольоровими варіантами дизайну. Проте варто пам’ятати, що взимку вони не надають тепла, можуть електризувати волосся, викликати подразнення шкіри.

Палантин у жіночому образі

Варіанти носіння палантина ширші та різноманітніші. Рекомендується купити палантин не стільки для захисту від негоди, скільки для прикраси образу. Він поєднується з вечірніми сукнями, брючними костюмами, легкими пальто. До будь-якого образу він додає елегантність. Гарно балансує зі взуттям на підборах, великими прикрасами та окулярами.

Цікавим рішенням стане носіння палантина на плечах та голові. Так можна відмовитися від головного убору в прохолодну погоду, захистити від вітру зачіску та створити загадковий образ, що так подобається оточуючим. Є кілька способів носіння палантину, його фіксації за допомогою вузлів — це цікава та нескладна наука, що відкриває нові можливості для створення свіжих образів.

Как постирать
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: