Очищувачі повітря для квартири – як обирати і чому вони корисні для життя

Відпочиваючи у квартирі будинку користувач намагається створити максимальний комфорт і отримати всі переваги власника цього житлового приміщення. Однак однією з найважливіших проблем залишається питання підтримки екологічних та рекомендованих санітарних норм. Саме вони вказують на якість життя та вплив на самопочуття і зрештою – на стан здоров’я. Для того, щоб регулювати показники повітряної суміші у житлових просторах квартири використовують спеціальні побутові прилади, які називаються очищувачами.

Очищувач повітря, ціна на який буде оптимальною, а ефективність – максимальною, пропонує магазин кліматичної техніки “Ваш клімат”. Розглянемо детальніше, які переваги є в очищувача повітря. Звернемо увагу на ключові характеристики, важливі для того, щоб вибрати пристрій, який ідеально пасуватиме для певного житлового приміщення.

Очищувач повітря – основна функція та допоміжні можливості

Назва цього пристрою пояснює його основну функцію –  очищення повітря від пилу різноманітних забруднюючих елементів біологічного характеру:

  • пилок рослин;
  • шерсть домашніх тварин;
  • бактеріальне забруднення.

Очищувачі можуть виконувати різноманітні допоміжні функції, наприклад видаляти з повітря неприємні запахи або цигарковий дим, абсорбувати різноманітні алергенні речовини.

Користувач отримує гарантовану якість повітря, з номінальними характеристиками очищення для свіжого та приємного простору для роботи і відпочинку.

Як обирати очищувач та які є різновиди?

Найголовніша характеристика очищувача на яку треба звернути увагу під час вибору конкретної моделі – використовуваний тип фільтра.

HEPA-фільтр, є одним з інноваційних рішень у цій галузі кліматичної техніки. Такий фільтр дуже добре і швидко видаляє з повітря різноманітний пил, вбирає алергенні частинки, шерсть. Фільтр є універсальним і може поглинати також дим та виконувати інші основні і допоміжні функції очищувача.

Простішим, однак достатньо ефективним є вугільний фільтр.

Також є моделі, які використовують очищення повітря за допомогою ультрафіолетових променів – очищувачі у яких встановлені фотокаталітичні фільтри.

Інтернет магазин кліматичної техніки Ваш клімат пропонує окрім осушувачів повітря іншу кліматичну техніку, яка відрегулює всі основні параметри повітряного простору – температуру, склад повітряної суміші та інше. Завдяки потужним і зручним у користуванні, економним і доступним за вартістю пристроям можна перетворити навіть найбільшу за розмірами кімнату чи офіс у комфортну територію для роботи, а житло – у місце для відпочинку та релаксу.

Обрати необхідні пристрої можна в онлайн-каталозі та одразу замовити їх, використовуючи зручну систему миттєвої оплати та швидкого доставлення за адресою замовника.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Как постирать
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: