Комплекти постільної білизни з бязі – найкращий вибір на літо

Такий домашній текстиль як комплекти постільної білизни з бязі дійсно є оптимальним вибором для літнього сезону. І не тільки. Річ у тім, що бязь є щільною матерією, виготовленою виключно з натуральних волокон. А бавовна добре відома своїми позитивними якостями. Сама тканина трохи шорстка, що вважається як перевагою, так і недоліком. Плюсом ця якість є тому, що така поверхня ніби «масує» шкіру, що дуже корисно для здоров’я. А мінусом шорсткість стає, якщо йдеться про винятково ніжний шкірний покрив. Наприклад, комплекти постільної білизни з бязі не рекомендується використовувати в ліжечках немовлят, по це може викликати подразнення.

Якщо вам цікавить домашній текстиль з бязі, звертайтесь до компанії DOTINEM: https://dotinem.com.ua/ua/g35800508-komplekty-postelnogo-belya. А ми розповімо, у чому полягають основні переваги постільної білизни з цього матеріалу.

Переваги комплектів постільної білизни з бязі

Якісні комплекти постільної білизни з бязі:

  • практично не мнуться;
  • здатні витримувати понад 200 прань без втрати початкових якостей;
  • не викликають алергічних реакцій;
  • добре вбирають вологу та швидко сохнуть;
  • забезпечують оптимальний мікроклімат;
  • легко відмиваються навіть від сильних забруднень;
  • є проникними для повітря.

Очевидно, що сон із комплектом постільної білизни з бязі буде комфортним навіть у спекотну пору року. Саме з цієї причини бязеві простирадла, наволочки та підковдри користуються такою популярністю.

Де знайти комплекти постільної білизни з бязі

Крім усього вищесказаного, бязь має ще одну, важливу перевагу. А саме – доступна вартість. Така тканина обійдеться дешевше, ніж сатин або ранфорс, тому й продукція, пошита з неї, буде доступнішою. Оскільки попит породжує пропозицію, комплекти постільної білизни з бязі дуже добре представлені на українському ринку. Причому, є як продукція закордонних брендів, так і товари від вітчизняного виробника. Останній варіант є оптимальним, адже не у всіх країнах бязь має бути виготовлена ​​зі 100% чистої бавовни. Деякі імпортні тканини включають синтетичне волокно, хоча й не більше 15%.

До того ж звертаючись до українського виробника комплектів постільної білизни, ви додатково заощаджуєте. Наприклад, знайти домашній текстиль дешевше, ніж у каталозі компанії Dotinem буде досить складно, якщо взагалі можливо.

Как постирать
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: