Комплексне гігієнічне чищення обличчя: що входить у процедуру

Комбінована чистка обличчя – поєднання двох окремих різновидів чищення, механічного та апаратного. Це досить ефективний спосіб боротьби з різними проблемами шкіри. Процедура виконується професійним косметологом у спеціально обладнаному салоні.

Навіщо потрібно робити чищення обличчя у косметолога

Пілінг Вінниця – це гігієнічна процедура, але водночас вона виконує естетичну роль, покращуючи колір обличчя та роблячи шкіру рівною та гладкою. У той же час забруднений шкірний покрив не тільки не здатний належним чином захистити внутрішні шари від впливу навколишнього середовища, але і є чудовим середовищем для розмноження небезпечних бактерій.

Якщо не очищати шкіру, то пори та сальні залози закупорюються (зовні це видно по комедонах – чорних точках), з’являються висипання. Навіть якщо використовувати дорогий професійний догляд будинку, то не вийде позбутися недоліків, оскільки навіть грубі абразивні скраби не можуть проникнути на глибину, де залягають комедони.

Тому жінкам, у яких комбінований або жирний тип шкіри, у такій ситуації може допомогти лише косметолог. Він виявить осередки проблеми та проведе комплексну роботу, спрямовану не лише на усунення чорних крапок, а й на звільнення проток сальних залоз, відновлення водного та ліпідного балансу шкіри.

Як проводиться чищення обличчя

 • Перший етап – демакіяж та очищення шкіри від зовнішніх забруднень. Виконується за допомогою молочка марок Gatintau або Academie. Після видалення забруднень шкіри та макіяжу шкіра дворазово дезінфікується розчином хлоргексидину, що також дозволяє видалити залишки молочка зі шкіри.
 • Другий етап — масаж шкіри обличчя з кремом-гоммажем для поверхневого відлущування відмерлих клітин шкіри напередодні глибшого очищення. На завершення цього етапу залишки крему-гомажу знімаються розчином хлоргексидину.
 • Третій етап — нанесення на шкіру гідруючого гелю, що дозволяє розпушити поверхневий шар епідермісу, розкрити пори для кращого очищення. Якщо немає протипоказань (наприклад, купероз чи запальні явища) для розпарювання шкіри, то проводиться вапоризація або розпарювання шкіри (теплою водяною парою). Тривалість другого етапу становить 15-20 хвилин.
 • Перші три етапи процедури абсолютно комфортні для пацієнта і не супроводжуються неприємними відчуттями.
  Після оцінки фахівцем стану шкіри гідруючий гель знімається за допомогою ватних тампонів із хлоргексидином. Зняття гелю відбувається зонально – лоб, одна щока, друга щока, ніс, підборіддя тощо. Для чого потрібне зональне зняття? Поки шкіра розпарена та пори розкриті, їх очищення проходить більш ефективно, а також комфортно для пацієнта.
 • Четвертий етап — ультразвукове атравматичне чищення шкіри. На цьому етапі за допомогою ультразвуку пори шкіри очищаються від надлишків сала. Ультразвукове очищення шкіри безболісне і комфортне для пацієнта. Слід уникати торкання запалених ділянок шкіри.
 • П’ятий етап — ручне чищення шкіри, що проводиться за допомогою спеціальної косметичної ложечки. Видаляються як одиничні великі комедони, що представляють розтягнуті і закупорені сальні залози, так і дрібні темні і чорні крапки, що збереглися після попередніх етапів.
  Після завершення п’ятого етапу очищення шкіра повторно дезінфікується розчином хлоргексидину.
 • Шостий етап — на шкіру пацієнта накладається альгінатна маска для проблемної шкіри, яка прибирає запалення, нормалізує функцію сальних залоз, також робить шкіру більш гладкою та здоровою.
  На завершення процедури після видалення альгінатної маски накладається денний заспокійливий захисний крем INNO-DERMA.

У день після процедури небажано вмиватися та накладати декоративну косметику. Очищення від забруднень перед накладанням лікувального або крему, що доглядає, проводиться розчином хлоргексидину.
Шкіра — важливий ресурс здоров’я людини, тому турбота про неї необхідна ретельна та щоденна. Косметика сегмента мас-маркет не здатна забезпечити належний догляд, тому слід довірити турботу про свою шкіру лише професіоналам та перевіреним виробникам професійної косметики.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Как постирать
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: